Ubytovanie

V šetrne a vkusne prerobených kopaničiarskych domoch dokážeme ubytovať 29 ľudí.

1. Chalupa Kaška

Ubytovacia kapacita chalupy je 15 lôžok a 2 prístelky. K dispozícii je tu päť spálni, štyri kúpeľne so záchodmi, dve spoločenské miestnosti a detský kútik. Veľká spoločenská miestnosť na poschodí má nádherný výhľad na okolitú prírodu a je vhodná napríklad na cvičenie jógy alebo meditácie.

2. Apartmánový dom

Apartmánový dom tvoria dva identické apartmány, z ktorých každý má ubytovaciu kapacitu pre 4 dospelých a max. 2 deti. Apartmán má samostatnú kuchynku s obývačkou na prízemí a spálňu na poschodí. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu, ktorá sa však nachádza na spoločnej chodbe.

Oba apartmány majú spoločný vchod a schodisko, a preto sa pravdepodobne nevyhnete kontaktu s hosťami ubytovanými v susednom apartmáne. Hosťom, ktorí túžia po maximálnom súkromí, preto odporúčame si zarezervovať celý apartmánový dom.

Súčasťou farmy je aj súkromné jazero, ktoré je k dispozícii len pre ubytovaných hostí.
Schováte sa aj v zlom počasí

Hostia môžu využívať altánok s nádherným výhľadom na okolité kopce a lúky slovensko-moravského pohraničia, kde sa voľne preháňajú stáda danielov a srniek. Preto pri posedení s koláčikom a kávičkou môžete pozorovať pravé slovenské safari.
V altánku je gril a pec, kde Vám po dohode upečieme kváskový chlebík, pizzu, ale aj prasa, jahňa alebo hus. Altánok je k dispozícii pre ubytovaných hostí, prípadne je tu možné usporiadať rôzne oslavy a posedenia pre 30-40 ľudí. Pod altánkom je schovaná vínna pivnička, kde Vás rád pohostí pán domáci.
Vo výstavbe je aj stará stodola, kde bude možné stolovať v zlom počasí. Stodola bude slúžiť aj na rôzne prednášky, prípadne cvičenia, keďže na poschodí je plánovaná multifunkčná miestnosť.

Zážitky na našej farme

Našu farmu ponúkame pre skupiny záujemcov na rôzne zážitkové, relaxačné, či športové pobyty, ale aj individuálne rodinné pobyty. Ubytovaní hostia si môžu po dohode vyskúšať upiecť vlastný kváskový chlieb, uvariť sirup, či džem z vlastnoručne nazbieraných byliniek alebo ovocia. Deti, ale aj dospelí sa môžu zapojiť do každodennej práce na farme, alebo len tak šantiť medzi jabloňami, vykúpať sa v jazierku a oddychovať na hojdacej sieti medzi stromami.


Z prevádzkových a bezpečnostných dôvodov nie je možný voľný pohyb v priestoroch farmy neubytovaným návštevníkom. 


Milí hostia, neustále pracujeme na tom aby ste sa u nás cítili čo najlepšie a s tým sú spojené aj stavebné činnosti, ktoré prebiehajú cez pracovný týždeň. Preto sa vám dopredu ospravedlňujeme za stavebný hluk, ktorý vzniká pri týchto činnostiach. 


Ďakujeme za pochopenie. 


Vaši farmári 


Ponuka ubytovania

Nahliadnite do chalupy Kaška alebo do apartmánov Láska a Šťastie a rezervujte si pobyt na našej farme

Scroll to Top