U nás zažijete

Čo všetko sa u nás dá robiť? Vyskúšať si, aké je to kŕmiť zvieratá a čistiť ich príbytky, zažiť pravú zemiakovú brigádu, zbierať bylinky, ovocie a iné dobroty.

V horúce letné dni sa príjemne ochladíte v jazierku s výhľadom na pasúce sa stáda danielov. Počas teplých augustových večerov je možné pozorovať nádhernú oblohu s nespočetným množstvom padajúcich hviezd. S letom sa vždy lúčime každoročnou bubnovačkou a tancom okolo ohňa. V zime sa deti môžu vyšantiť na sánkach a vy na snežniciach, či bežkách. Večer sa zohrejete pri teplej peci s pohárom vína alebo horúceho jablčného muštu.

Na potulky po okolitých kopaniciach sa môžete vybrať na bicykli, pešo, behom, s nordic-walkingovými palicami a po dohodne so susedou aj na koni. Na náprotivnom svahu je novovybudovaná cyklocesta, ktorá vedie na Slovensko-Moravskú hranicu (Vrbovce – Tri Kamene – Veterný mlyn -Kuželov). Touto cestou sa okrem cyklistov aj peší turisti alebo nordic-walkeri môžu dostať priamo od nás na „Tri kamene“, kde bola pôvodná hranica Uhorska a Českého kráľovstva. Tu si môžete oddýchnuť v altánku, prípadne opiecť slaninku na vybudovanom ohnisku a ďalej pokračovať po náučnom chodníku Vrbecko-kuželovskej“ stezky so zaujímavými stanovišťami, akým je napríklad Kuželovský veterný mlyn, pri ktorom budete mať pocit, že ste sa presunuli do Holandska.

Nordic walking

V prípade záujmu Vás majiteľka farmy Markéta môže zasvätiť do správnej techniky Nordic-walkingu. Je to najzdravšia pohybová aktivita na svete. Markéta je certifikovanou inštruktorkou a členkou Slovenskej Nordic-walkingovej asociácie (SNWA). Po dohode Vám môže pripraviť kurz šitý presne Vašim potrebám, výkonu, či zdravotným obmedzeniam. Viac info o zdravotných benefitoch a Nordic-walkingu na Slovensku nájdete na stránke www.snwa.sk

 

Prenájom elektrobicyklov

Kopanice ako na dlani bez veľkej námahy? U nás je to možné! V prípade záujmu sú pre ubytovaných hostí k dispozícii štyri úplne nové elektrobicykle značky KTM, na ktorých si môžete pozrieť širšie okolie farmy. Cena za prenájom jedného elektrobicykla je 25 EUR s DPH na deň. Pre bližšie informácie ohľadom prenájmu elektrobicyklov sa treba informovať priamo na našej farme alebo nám napíšte na predaj@biofarmakaska.sk. Detskú sedačku je si potrebné priniesť.
 
Z prevádzkových a bezpečnostných dôvodov nie je možný voľný pohyb v priestoroch farmy neubytovaným návštevníkom. 
Aktívna dovolenka

Agroturistika

Zážitkové pobyty

Scroll to Top